Online Vietnam Vizesi Nasıl Alınır?

Genel

online vietnam vizesi

Online vietnam vizesi, çoğu kişinin merak ettiği bir husus. Online vietnam vizesi kolay bir şekilde alınabilmektedir. Diğer ülkelere göre tek dezavantajımız fiyat ve süreç. Mesela bir avrupa vatandaşı vizesini 1-2 gün içinde ve daha uygun fiyata temin ederken biz Türk vatandaşları ortalama 7 iş gününde ve daha yüksek fiyatlara temin edebiliyoruz. Aynı şekilde onlar e-vize başvurusu yaparak herhangi bir kurum aracılığıyla başvuru yapmalarına gerek kalmadan vizelerini alabiliyorken biz bir aracı kurum aracılığıyla temin etmemiz gerekiyor. Şimdi online vietnam vizesi nasıl alınır ondan bahsedelim.

Online Vietnam Vizesi

Vietnam vizesi alabilmemiz için öncelikle vietnam vizesi c1 belgesi adında bir belge temin etmemiz gerekiyor. Bu belge sadece Vietnam’da bulunan yerel bir seyahat acentesi aracılığıyla temin edebilmektedir. Vietnamavize.com bu belgeyi temin edebilen hem Türkiye’de hem Vietnam’da aktif olarak faaliyet gösteren bir firma. Bu firma üzerinden vize onay mektubunuzu diğer adıyla vietnam c1 belgenizi güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Vietnam vizesi ücreti 90 USD – Yerli ve Güvenilir Firma – Faturalı İşlem
Önce Vize, Sonra Ödeme

Web: https://vietnamavize.com
Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Vietnam C1 Belgesi Nedir ? Nasıl Alınır ?

Vietnam c1 belgesi, vizenizin onaylandığını taahhüt eden bir belgedir. Sizin adınıza belirtilen tarihlerde, tamamen turistik amaçlı gideceğiniz tahhüt edilerek alınır.

Başvuru için ;

Pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü
Uçak bileti rezervasyonlarınız

bu ikisi yeterlidir. Bu belgeleri Vietnamavize.com yetkililerine mail ya da whatsapp aracılığıyla iletebilirsiniz. Başvuru süreci 7-10 iş günüdür. Belgeniz mail ortamında gelir. Belgenin aslına ihtiyacınız yoktur.

Vietnam C1 Belgesi Ücreti Nedir ?

Vietnam c1 belgesi ücreti 90 usd’dir. Havalimanında da 25 usd vize işleme ücreti ödersiniz.

Vietnam Vizesi Havalimanında Nasıl Alınır ?

Vietnam c1 belgenizi temin ettikten sonra geriye sadece vizenizi pasaportunuza işletmek kalır. Vietnam c1 belgenizle birlikte sorunsuz bir şekilde check in yapıp, uçağınıza binebilirsiniz. Vietnam’a vardığınızda da havalimanında pasaport kontrolü öncesi vize ofisi var. Burdaki vize yetkililerine pasaportunuzu, vietnam c1 belgenizi ve 2 adet biyometrik fotoğrafınızı teslim ediyorsunuz, ortalama 15-20 dk içinde vizenizi pasaportunuza işleyip size teslim ediyorlar ve sorunsuz bir şekilde ülkeye giriş yapıyorsunuz.

Vietnam Vizesini Havalimanında Almak Riskli Mi ?

Hayır değil. Çünkü siz hali hazırda onaylanmış bir vizenizi pasaportunuza işletiyorsunuz. Oraya gittiğinizde yeni bir vize başvurusu yapmadığınız için herhangi bir sorunla karşılaşma riskiniz yok.

Vietnam Vizesi Konsolosluk Aracılığıyla Nasıl Alınır ?

Vietnam vizenizi dünya üzerindeki herhangi bir Vietnam konsolosluğu aracılığıyla alabilirsiniz. Vize işleme ücretleri konsolosluğa göre değişiklik göstermektedir. Türkiyede 110 usd vize işleme ücreti talep ederken, bu tutar kamboçyadaki Vietnam konsolosluğunda 60 usd, Laos’da 25 usd şeklindedir.

Vietnam vizesi 2020 yılında da aynı yöntemle temin edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir