Vietnam Vizesi 2020 Yılında Nasıl Alınır ?

Genel

Vietnam Vizesi 2020

vietnam vizesi 2020
vietnam vizesi 2020

Vietnam vizesi 2020 yılında da aynı yöntemle alınmaktadır.Arzu ederseniz vietnam online vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle size bir vietnam c1 belgesi diğer adıyla vietnam vize onay mektubu lazım. Nedir bu vietnam c1 belgesi ? Bundan bahsedelim. Öncelikle vizenizi 2016 yılından itibaren Türk vatandaşları için vietnam vizesi temin eden vietnamavize.com üzerinden alabilirsiniz. Kendileri bir çok ünlü gezgin ve blogger’a vietnam vizesi temin etmişler. Gayet ilgililer. Ücreti de vizeniz çıktıktan sonra ödüyorsunuz. Bu anlamda size %100 garanti veriyorlar. Firmayla ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Vietnam vizesi ücreti 90 USD – Yerli ve Güvenilir Firma – Faturalı İşlem
Önce Vize, Sonra Ödeme
Telefon / Whatsapp :+90 541 210 2020
Mail : vietnamavize@gmail.com 
Adres : Dumlupınar mah. Park Cad. No : B/10 D 20 Bursa / Nilüfer

Vietnam C1 Belgesi (Vietnam Vize Onay Mektubu)

Vietnam c1 belgesi, sizin adınıza Vietnam’daki göç idaresine belirtilen tarihler arasında Vietnam’da turistik amaçlı bulunacağınızı ve bu tarihler arasında giriş-çıkış yapacağınızı taahhüt eden belgedir. Bu belgenin size kopyası iletilir. Sadece çıktısını alırsınız, yanınızda bu belgeyle birlikte 2 adet biyometrik fotoğraf bulundurarak Vietnam’a uçarsınız ve havalimanında sorunsuz bir şekilde vizenizi alırsınız.

Vietnam vizesi 2020 yılında da arzu edilirse konsolosluk aracılığıyla alınabilmektedir. Ancak bunun için konsolosluğa birebir olarak gidip pasaportunuza işletmeniz gerekmektedir. Havalimanında 25 usd ödenirken, konsoloslukta yaklaşık 110 usd gibi bir para talep etmektedirler.

Vietnam Vizesi 2020 Ücreti

Vietnam vizesi 2020 ücreti, tek girişli için 90 USD, çoklu girişli için 110 USD‘dir. Bu ücret sadece vietnam c1 belgesi içindir.

Vize işleme ücreti olarak havalimanında tek girişli için 25 USD, çoklu girişli içinde 50 USD ödenmektedir.

Vietnam Vizesi 2020 Başvuru Evrakları Nelerdir ?

Vietnam vize başvurusu için pasaportunuzun ilk sayfasının görüntüsü ve eğer varsa uçak bileti rezervasyonlarınızı iletmeniz kafi. Sadece bu iki belgeyle vietnam online vize başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Tekli ve Çoklu Girişli Vize

Vietnama vize almak istiyorsanız öncelikle şuna karar ver vermelisiniz. Tekli mi çoklu mu vizeye ihtiyacınız var ? Tekli de alsanız, çoklu da alsanız maksimum 25 gün kalış süresi veriyorlar. Çoklu girişin tek avantajı eğer Vietnam’a girip, başka ülkeyi ziyaret ettikten sonra tekrardan Vietnam’a dönme gibi bir düşünceniz varsa çoklu girişli alabilirsiniz. Aksi durumda tek girişli vize işinizi görecektir.

Havalimanında Vietnam Vizesi Almak Riskli Mi ?

Havalimanında vietnam vizesi almak riskli değil. Çünkü kapıda vietnam vizesi  uygulaması mevcut. Oraya gittiğinizde onaylanmış bir vizenizi bastıracaksınız, yeni bir vize başvurusu yapmayacaksınız. Haliyle sorun yaşama ihtimaliniz yok.Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Karayolu İle Girişlerde Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ?

Karayolu ile Vietnam’a girmek isterseniz vizenizi daha önceden pasaportunuza işletmeniz gerekmektedir. Bunun sebebi temin ettiğiniz c1 belgeniz ile sadece havalimanında vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz. Onun haricinde c1 belgenizi temin ettikten sonra dünya üzerindeki herhangi bir vietnam konsolosluğuna giderek vizenizi pasaportunuza işletmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir